Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

Spectrul Realității

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Ceas
Horoscop
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Subiectele cele mai vizionate
Păzitorii
The Walkers
Jurnalul de dinainte de moarte.
Ripped Face
Teresa Fidalgo. Fantoma care se razbuna!!
Jocul Vampirilor
Nu cititi noaptea!
Cosmarul venit din Iad
O casatorie ciudata
Albert Manwart
Ultimele subiecte
» Amnezia -Edit- after 2 years
Sam Oct 14, 2017 11:28 pm Scris de Ave Andreea

» Dupa ce adorm
Mar Oct 10, 2017 7:45 pm Scris de Ave Andreea

» Intamplare cu o fantoma
Mar Oct 03, 2017 4:46 pm Scris de Vilolet LeStrange

» Prietenul care mă însoțește mereu
Lun Oct 02, 2017 9:10 pm Scris de Alex.

» Povești de groază scurte
Lun Oct 02, 2017 7:12 pm Scris de Hades

» Sara Is Missing
Lun Oct 02, 2017 7:08 pm Scris de Hades

» The Fat man
Lun Oct 02, 2017 4:01 pm Scris de Vilolet LeStrange

» Mlastina groazei
Lun Oct 02, 2017 3:50 pm Scris de Vilolet LeStrange

» Colecţie de poveşti de groază
Mar Sept 26, 2017 11:43 pm Scris de Hades

» Hanako-San
Sam Sept 23, 2017 2:25 pm Scris de Hades

» Cerere Alle
Vin Sept 22, 2017 3:09 pm Scris de Hades

» REGULAMENT STAFF + MODEL
Mier Sept 20, 2017 6:52 pm Scris de Hades

» REGULAMENT FORUM
Lun Sept 18, 2017 6:44 pm Scris de Any si Dali

» Modern Educayshun (wtf is this)
Lun Sept 18, 2017 11:06 am Scris de Any si Dali

» Morph Girl
Joi Sept 14, 2017 11:01 pm Scris de Hades

» prpunere forum
Joi Sept 14, 2017 8:40 pm Scris de Hades

» Despre mine, promit ca o sa incerc sa ma port "frumos"
Mar Sept 12, 2017 4:22 pm Scris de Kagome San

» Despre simo :D

» Despre mine

» Despre mine
Mar Sept 12, 2017 4:20 pm Scris de Kagome San

Distribuiţi | 

Ripped Face

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
ώζдÐ
Avansat
Avansat

Reputatie : 2
Data de inscriere : 30/06/2014
Varsta : 19
Localizare : In casa ta,doar noaptea...

MesajSubiect: Re: Ripped Face   Mier Iul 02, 2014 11:43 am

:SL: :SN: :SN: :SB: :S+: 
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
BlackThrax
Veteran
Veteran

Reputatie : 35
Data de inscriere : 28/06/2014

MesajSubiect: Ripped Face XIV   Mier Iul 02, 2014 1:29 pm

SE RECOMANDA A CITI CAPITOLUL ASCULTAND URMATOAREA AMBIANTA PENTRU EFECTE SPECTACULOASE Very Happy

-What the.....capitanul se intoarse rapid ,criminalul stand langa el....
-Welcome to the family... dupa care maniacul lua o sticla de alcool,pe care o aruncase pe capitan dandui foc cu o singura scanteie provocata de arma acestuia,focul sa extins rapid aruncand duba in aer....Nu inainte ca Ripped Face sa sara din dubita,indepartandu-se si urmarind cum se alege scrumul de trupele SWAT...
-Ciudat...trupele SWAT inca nu s-au intors.spuse sergentul catre Cristina si Amanda...Daca ma gandesc mai bine nici macar nu au raportat,ceva nu e in regula,ar trebuit sa ma duc sa verific...
-Doar nu crezi ca???Spuse Cristina...
-Nustiu,chiar nustiu,dar daca maniacul ala a invins trupele SWAT avem o problema mai mare decat ne-am fi asteptat...Zicand asta sergentul se ridica din scaunul lui si iesi pe usa...
-Ma duc sa verific ce s-a cu cei de la trupele speciale....zicand asta Cristina il prinse de mana....Sa ai grija te rog....sergentul se uita in ochii ei ingrijorati....Voi avea grija,nu iti face griji...Dupa care acesta pleca din birou....
Dupa un timp Amanda ii spuse Cristinei:
-Cristina,draga mea,am nevoie la baie,o sa revin imediat...Bine,raspunse aceasta...Amanda deschise usa si plecase la baie,in graba ei nu observase faptul ca sectia era goala,toti politisti era la o adunare in aer liber cu civilii...Intre timp sergentul ajunse la fata locului unde gasise duba aruncata in aer....La acea imagine sergentul isi dadu seama ca nu mai era vorba doar de un simplu criminal...era ceva mult mai grav...
-Huh ce toatele curate au politistii astia...spunand Amanda spalandu-si mainile dupa care aceasta dadu sa iasa din baie cand observa ca usa era inchisa...
-Ciudat....deodata,becul se sparse....Amandei i se facu pielea de gaina...E cineva acolo???Intreba ea speriata...Aloo!!!E cineva???Cand deodata usa dintr-o toaleta se deschise,baia avand 3 toalete...Din ia iesind usor Ripped Face....Amanda cand il vazu incremenise,dupa care un urlet urma....
-CE VREI DE LA MINE!!!!LASAMA IN PACE!!!!
-Nu iti amintesti???Spunand maniacul asta in timp ce se juca cu satarul din mana lui inaintand usor spre Amanda...Lasama sa iti improspatez memoria draga...spunand asta Ripped Face ii baga satarul in picior lui Amanda lasand-o cu o rana deschisa in el...
-LASAMA IN PACE,NU TE CUNOSC!!!!Ba ma cunosti prea bine...spunand asta Ripped Face ii infipse satarul si in celalant picior punand-o in genunchii...Amanda incepu sa urle de durere in timp ce criminalul se uita la ea cu dispret...Urla cat vrei bi...h,baie era inainte camera de audiere,deci e izolata fonic,acum sa revenim,iti amintesti de mine???
-NU,NU TE CUNOSC,ESTI CRIMINALUL CARE MIA OMORAT SOTUL CU ATATA BRUTALITATE!!!!!Urla aceasta in timp ce plangea...
-Iti vei aminti in curand,dupa ce zise asta Ripped Face o prinse de cap pe Amanda,o tarase in WC cu capul deasupra toatelei si o baga cu capul in toaleta...
-ACUM ITI AMINTESTI???....NU!!!!NU TE CUNOSC,TE ROG LASAMA!!!Urla Amanda.
-Ripped Face se enerva si mai tare apucand-o de cap pe Amanda si dand-o capul de perete pana ii sparse capul...
-ARZI IN IAD,BI...H,spunand asta maniacul ii taiase gatul Amandei,ii luase fata,ii scoase maruntaiele si le folosi pe post de lat pentru spanzuratoare,dupa care o lega cu propriile intestine de candelabru si o lasa acolo,acesta descuind usa si plecand...Dar oare ce va face Cristina cand va afla ca mama iei e moarta????
ASTA E SFARSITUL PARTII XIV DIN RIPPED FACE,DACA DORITII SI CONTINUAREA LASATI COMMURI Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
ώζдÐ
Avansat
Avansat

Reputatie : 2
Data de inscriere : 30/06/2014
Localizare : In casa ta,doar noaptea...

MesajSubiect: Re: Ripped Face   Mier Iul 02, 2014 1:31 pm

:SN: :SN: 
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer

Reputatie : 50
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 18
Localizare : All over

MesajSubiect: Re: Ripped Face   Mier Iul 02, 2014 1:36 pm

Da-i cu next mai repede,ca ne suparam! o.o
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ripped Face   Mier Iul 02, 2014 1:36 pm

Tare. O.O Dacă ești bun să pui next cât mai repede și să aflăm ce se va întâmplat în următoarea parte ți-aș mulțumi. Razz Uuumm ... am observat câteva greșeli, data viitoare să ai grijă. Razz  :SB:  :SB: 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ripped Face   Mier Iul 02, 2014 1:38 pm

Ma bate stresu' sa aflu cine e Ripped Face asta O.O Si ai o imaginatie tare colorata Razz Foarte dragute scenele in care le smulge fetele si intestinele Razz
 :SN:  :SN:  :SN: 
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer

Reputatie : 194
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 21
Localizare : Romania

MesajSubiect: Re: Ripped Face   Mier Iul 02, 2014 2:39 pm

Ce tare..incredibila povestea..next..
Sus In jos
Varg
Avansat
Avansat

Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/07/2014
Varsta : 16
Localizare : Jud. Neamt Roman

MesajSubiect: Re: Ripped Face   Mier Iul 02, 2014 3:03 pm

Haida , pune Next!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului https://www.facebook.com/spataru.alin.5
† NU CONTEAZA †
Avansat
Avansat

Reputatie : 10
Data de inscriere : 24/06/2014
Varsta : 16
Localizare : Pai in timp ce tu citesti asta eu sunt in spatele tau pe un unicorn care scuipa curcubee! ^.^

MesajSubiect: Re: Ripped Face   Mier Iul 02, 2014 3:26 pm

Next next next!!!
Daca nu pui urmatoarea parte mai repede fac urat de tooot! Laughing
Sus In jos
BlackThrax
Veteran
Veteran

Reputatie : 35
Data de inscriere : 28/06/2014

MesajSubiect: Ripped Face XV   Mier Iul 02, 2014 3:48 pm

SE RECOMANDA A CITI CAPITOLUL ASCULTAND URMATOAREA AMBIANTA PENTRU EFECTE SPECTACULOASE Very Happy

-ARZI IN IAD,BI...H,spunand asta maniacul ii taiase gatul Amandei,ii luase fata,ii scoase maruntaiele si le folosi pe post de lat pentru spanzuratoare,dupa care o lega cu propriile intestine de candelabru si o lasa acolo,acesta descuind usa si plecand...Intre timp Cristina isi astepta mama...astepta 15 minute,astepta 30 de minute,astepta 45 de minute,astepta o ora intreaga...cand usa se deschise...Era sergentul care se intoarse...
-Am vesti proaste Cristina,cei din SWAT au fost macelariti de catre Ripped Face,stai asa...Amanda unde e???S-a dus la baie acum mai bine de o ora si inca nu s-a intors...
-Ceva nu e in regula,mai bine haide sa verificam daca e in regula bine???Bine,raspunse fata...Cei doi mersera la baia femeilor cand gasi o balta de sange uriasa in fata usi...
-Ce naiba....ouuuuuu....FU.K...sergentul intrase in baie si o gasi pe Amanda spanzurata cu propriile intestine,fara fata....Cristina ramasese socata de cum vazuse balta de sange...Partea de jos a Amandei se rupse ,ramanand atarnata doar partea superioara a corpului...Cristina dadu sa intre in baie stiind deja cine era victima...
-NU!!!!!DE CE !!!!!!!!DE CE TU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAAAAAAMAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sergentul incerca sa o consoleze desi acesta era total terifiat...
-Totul va fi bine Cristina,il vom prinde pe maniacul ala cat de curand...
-CE CONTEAZA DACA IL MAI PRINDEM,DEJA A FACUT ATAT DE MULTE VICTIME!!!!!!!!Strigand Cristina disperata cu inima rupta in doua...
-Cristina mergem inapoi in biroul meu sa te calmezi,iar eu voi vorbi cu politistii despre Ripped Face,ai cuvantul meu de onoare...Cu greu fata se lasa convinsa sa mearga in birou,dar pana la urma se dadu pe brazda...Sergentul ii sunara pe colegii lui sa anunte ca o crima a avut loc in baia sectiei in timp ce toti politistii erau cu civilii...
-Ce criminal ar putea face asa ceva domnule sergent????Spuse un politist care ajunse primul la fata locului...Ripped Face,raspunse sergentul....
-Credeam ca e doar un mit,sunteti sigur domnule sergent???
-Ofiter,ma faci nebun???Vezi si tu masacrul asta....
-Am inteles domnule...dupa ce spuse asta politistul ajutat de inca 1 coleg dadu jos corpul femeii jos,lasand-ul acolo pentru pozele care ar ajuta la caz...
[img][/img]
-Eu nu am mai vazut in viata mea,atata brutalitate domnule sergent....Nici nu credeam ca e posibil asa ceva....spuse unul dintre ofiteri socat...
-Domnule ofiter,preia tu aici,eu am niste treaba in biroul meu...
-Da sa traiti!!!Dupa care Ryan se duse in birou sa stea de vorba cu Cristina care era total traumatizata...
-Cristina,nu vream sa iti arat asta,dar uite ce bilet am gasit in masina cand am fugit de la azil....Sergentul ii dadu biletul Cristinei in care scria ca Ripped Face o doreste pe ea...
-Dar de ce pe mine???Intreba aceasta bulversata...
-Nu stiu,dar se pare ca creatura aia te vrea,nu stiu din ce motiv,dar te doreste,putem profita de aceasta ocazie si sa ii intindem o capcana,dar trebuie sa fii de acord...
-Domnule sergent,stiu ce trebuie sa fac,pentru mama,pentru Mike,pentru toti cei care au pierit de mana lui,va voi ajuta!!!
-Daca ai avea 18 ani,ai fi decorata cu medalie...Cei doi facusera un plan ingenios,Ryan planuia sa mearga pe jos cu o trupa formata din 12 ofiteri inarmati pana in dinti si sa o urmareasca pe Cristina cand se duce la Ripped Face...Planul fu aranjat,urmeaza sa plece...
-Cristina....Da domnule sergent???...Fi tare!!!Politistii o condusera pe Cristina pana aproape de padure,de acolo ei se despartisera urmarind-o pe Cristina de aproape...Intr-un final aceasta ajunse la casa lui Ripped Face care o zarise din casa si o astepta...
-MONSTRULE!!!!IESI AFARA!!!!AM VENIT SA TE INFRUNT!!!!
-Mai,mai,mai ia uite cine a venit in vizita...
-NU MIE FRICA DE TINE...urland Cristina aratandu-i pistolul pe care il avea la ea...
-Ooooo...scary....,razand acesta dupa care ca un fulger arunca un cutit pe care il avea la el peste arma Cristinei dandui-o jos din mana...
-Ce ai de gand sa imi faci????....Zise aceasta tremurand....
-HAHAHAHAHA!!!!!Razand acesta....
Asta e sfarsitul partii XV,daca vreti sa aflati ce se va intampla cu Cristina si Ripped Face,lasati commentari Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ripped Face   

Sus In jos

Ripped Face
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: